vrijdag 23 juni 2023

Jeugdkamp 2023

Jeugdafdeling SV Argo gaat in 2023 weer op kamp!


Volgend jaar juni gaat de gehele jeugdafdeling van SV Argo weer op kamp! Van vrijdag 23 t/m zondag 25 juni 2023 zullen de voetbalteams uit Grevenbicht/Obbicht vertoeven op een mooie groepsaccommodatie te Molenbeersel/Kinrooi in België.
De accommodatie biedt ideale mogelijkheden om een weekend lang te genieten van sport, spel en bosactiviteiten. De jeugdteams en begeleiders zullen er 2 overnachtingen maken. Het duurt nog even, maar we kijken nu al uit naar een sportief en gezellig weekend samen!


Voetbal jij nog niet en lijkt het je leuk om te komen voetballen bij onze jeugdafdeling? Neem dan contact met ons op via svargo.nl/proeftraining, stuur een mailtje naar jeugdcommissie@svargo.nl of benader één van de jeugdleiders.

  • 23-06-2023
  • Molenbeersel/Kinrooi in België
SV ARGO Jeugkamp_72