donderdag 27 juni 2019

Jeugdkamp gaat niet door

Jeugdkamp gaat niet door

Los van de weersvoorspellingen en alle gedane inspanningen om het programma hierop aan te passen, werden wij vandaag geconfronteerd met het bericht dat veld 3 niet betreden mag worden. Dit veld hadden wij hard nodig voor onze spellen.
Met deze wetenschap hebben we diverse aangepaste scenario’s besproken en tegen elkaar afgewogen, maar deze bleken allemaal niet haalbaar.

Wij willen desondanks iets leuks voor de jeugd organiseren. Daarom is besloten als alternatief op een zondag in september (exacte datum volgt nog) een bezoek te brengen aan Toverland in Sevenum. Dit geldt voor de gehele jeugdafdeling inclusief leiders. Nadere info hierover volgt op korte termijn.

Reeds betaald inschrijfgeld wordt een dezer dagen teruggestort.

De jeugdcommissie