zaterdag 27 juli 2019

Geslaagde verhuizing van materialen

Verhuizing materialen van Grevenbicht naar Obbicht en andersom

Zaterdag 27 juli stonden om 10.00 uur op het complex in Beeg een tiental vrijwilligers klaar om materialen zoals de 5 x 2 meter doelen te gaan verplaatsen naar het voorlopige SV Argo complex in Obbicht. In Obbicht stonden eveneens materialen klaar om naar het jeugdcomplex in Beeg getransporteerd te worden. Hier ging het om de pupillendoelen, ballenrekken, enkele tientallen ballen, hesjes en de sporttassen met de tenues voor alle jeugdteams.

In Obbicht werd er ondertussen flink gepoetst om de kleedlokalen, het scheidsrechterlokaal, de kantine en keuken spik en span te maken. In Beeg hadden ze ook niet stil gezeten: daar werd een volle aanhanger 'rotzooi' verzameld en naar het milieupark gebracht.

Het nieuwe seizoen kan beginnen.