vrijdag 1 mei 2020

Jeugd van SV Argo hervat de trainingen

SV Argo hervat trainingen voor de jeugd! 

Obbicht-Grevenbicht 30-04-2020. 

SV Argo is verheugd te kunnen meedelen dat er voldoende trainer en leiders bereid zijn om vanaf volgende week de trainingen te hervatten. Op moment van dit schrijven heeft de Sportstichting Sittard-Geleen, ons enkel de toestemming gegeven om gebruik te maken van het hoofdveld, locatie Grevenbicht tot en met 31 mei.  

Door deze beperkingen heeft SV Argo besloten om enkel voor leden onder de 19 jaar, eenmaal per week een training te organiseren. Om een en ander goed te laten verlopen, binnen de huidige adviezen van de overheid willen we een aantal afspraken maken.

Klik op onderstaande link om het document met de afspraken te lezen.

ASPRAKEN M.B.T. HERVATTING TRAININGEN