zaterdag 6 juni 2020

Indeling jeugdteams najaar 2020 en overzicht speeldagen

Beste leiders en spelers/ouders,

Bijgevoegd vinden jullie de indeling voor de najaarscompetitie 2020.  INDELING NAJAAR 2020.  Ook vinden jullie hier een overzicht van de speeldagen tot aan de winterstop. SPEELDAGEN

Daarnaast hebben we enkele informatieve links bijgevoegd over nieuwe ontwikkelingen vanuit de KNVB over de teamindex (voor JO13 t/m JO19) en het 4-fasenplan (JO7 t/m JO12). Verder is de speeldagenkalender 2020-2021 bijgevoegd.

De trainingen starten weer op maandag 24 augustus. Bij eventuele wijzigingen informeren wij de leiders zo spoedig mogelijk via onze groepsapp. Binnenkort maken wij ook nog de verdeling van de trainingsavonden bekend via de website.

Wij wensen jullie een fijne zomerstop en blijf gezond!

Groet,
De Jeugdcommissie

TEAMINDEX:

4-FASENPLAN: