donderdag 1 december 2022

Verslag Sint en voetbal Pieten op bezoek bij de pupillen van SV Argo!

Hoog bezoek op Den Dreesj!

Afgelopen woensdag 30 November 2022 was het dan weer zover…. Sint en zijn (Voetbal)Pieten brachten een bezoek aan de Pupillenteams van S.V. Argo. Rond de klok van 16.00 uur werden de spelers van de JO7- en JO9-teams verrast door de Goed Heiligman en zijn gevolg.

 In de schemering, werd er luid Sinterklaasliedjes gezongen en konden de spelers genieten van het lekkere snoepgoed dat er door de Pieten was meegenomen. Alsof dat nog niet genoeg was, gaf Sinterklaas tijdens de trainingen nog een aantal aanwijzingen & tips op voetbalgebied en lieten 2 pieten hun Skills op voetbalgebied zien. Wanneer er scouts langs de lijnen zouden hebben gestaan, hadden Sinterklaas en de Hoofdpiet zonder hun 2 voetbalpieten huiswaarts kunnen gaan…

Kortom…. Een geslaagde middag met alleen maar lachende gezichten, snoepgoed, panna’s, akka’s en dergelijke

Dankjewel Sinterklaas en hopelijk weer tot volgend Jaar!