maandag 2 januari 2023

Overlast en schade door vuurwerk

Overlast en schade door vuurwerk
 
Ook onze locaties in Obbicht en Grevenbicht zijn niet vrij gebleven van overlast en schade door vuurwerk. Het is uitermate vervelend dat de sportlocaties worden misbruikt voor het afsteken van vuurwerk. Behalve opgeblazen prullenbakken en de troep die wordt achtergelaten op de velden, is in Grevenbicht zelfs een haag van de omheining bewust of onbewust in brand gezet. Door oplettendheid van omwonenden is de brand geblust door het aanvoeren van emmers met water uit de Kingbeek en is daarmee erger voorkomen. Onze dank aan de omwonenden, en aan onze vrijwilligers die hun tijd besteed hebben aan het opruimen van de achtergelaten rommel.
Onze duim-omlaag voor de veroorzakers van de schade, maar mogelijk melden zij zich nog om de schade op zich te nemen (?). We vragen in elk geval eenieder, die iets heeft gezien dat mogelijk verband houdt met de overlast en schade door vuurwerk, ons te contacteren via secretariaat@svargo.nl

namens het bestuur
Wil Conjour, Jeroen Drummen, Wilbert Mulleners