vrijdag 20 januari 2023

André Boessen gaat S.V. Argo verlaten

André Boessen gaat S.V. Argo verlaten

 
Hoofdtrainer-coach André Boessen heeft besloten om S.V. Argo, uitkomend in de 3e klasse A, na dit seizoen te verlaten. De vereniging uit Obbicht en Grevenbicht had graag met André het volgende seizoen ingegaan, maar helaas heeft hij anders besloten. Derhalve krijgt de prima samenwerking geen vervolg naar het volgende seizoen.

S.V. Argo 1 kent een sportief moeilijk seizoen mede doordat veel spelers van de vorige lichting zijn gestopt. Onder de motiverende leiding van André blijft de huidige selectie met veel jonge spelers hard werken aan hun ontwikkeling tot een sterker team. Zowel trainer als spelers blijven hierin ons volle vertrouwen houden.

Geïnteresseerden voor de ontstane vacature ‘Hoofdtrainer-coach’ kunnen contact leggen met onze werkgroep Voetbaltechnische Zaken, middels een bericht met motivatie en CV naar secretariaat@SVArgo.nl.

Bestuur S.V. Argo