donderdag 6 juli 2023

Voorbereiding selectie heren S.V. Argo Seizoen ‘23/’24

Voorbereiding selectie heren S.V. Argo Seizoen ‘23/’24

Er is genoeg geschreven en gezegd over het voetbalseizoen 2022/2023…. Op zondag 30 juli 2023 start de voorbereiding op het competitieseizoen van de eerste elftalselectie van S.V. Argo. Tijdens deze voorbereiding zullen er een aantal oefenwedstrijden gespeeld worden. Op de eerste 3 zondagen in september zal er een bekerprogramma afgewerkt worden, waarbij we goede meetmomenten hebben ter voorbereiding van de competitie.

Op zondag 24 september zal er afgetrapt worden voor de 1ste competitieronde in de 4de klasse.

We wensen de staf & selectie een goede voorbereiding toe en hopen ook dit voetbaljaar op de steun van de supporters langs de lijn, die S.V. Argo een warm hart toedragen.

Onderstaand het programma met meer details.

*Disclaimer: Tijden kunnen aangepast worden op basis van verzoek en overleg met de Technische Commissie/Staf