vrijdag 18 augustus 2023

Planning en uitleg fotomoment nIeuwe tenues jeugdafdeling

Beste leiders, jeugdspelers en ouders,

Donderdagavond 24 augustus is het zover: dan worden de nieuwe tenues, teamtassen en coachjassen uitgereikt en gaan we een foto maken van de jeugdafdeling. Jullie kennen allemaal wel de mooie selectiefoto’s van de profclubs. We gaan ons stinkende best doen om ook van onze jeugdafdeling zo’n selectiefoto te maken!

Albert Heijn Grevenbicht zal de foto gebruiken voor promotiedoeleinden. SV Argo zal de foto gaan ophangen in de kantine en publiceren in diverse media (SVArgo.nl, Facebook SV Argo, Instagram SV Argo, Beeg.nl, Obbeeg.nl, Born Aktueel, ’t Waekblaad).

We realiseren ons dat hier niet iedereen bij zal zijn wegens vakantie, snappen teleurstelling en vinden het vervelend. Weet dat we zorgvuldig een datum hebben uitgekozen met een aantal uitgangspunten:

 • Foto maken vóór aanvang van de competitiestart, waarbij  we slechts 1 week voorbereiding hebben tussen einde vakantie en start competitie.
 • Beschikbaarheid van Frank Scheepers; Frank kan niet in het weekend van 25-27 augustus.
 • Het niet willen onderbreken van de eerste trainingsweek (de meeste teams starten 28/29 augustus met trainen) met oog op de eerste wedstrijden op 2 september vanwege ritme en het voorkomen van blessures.

Met deze uitgangspunten hebben we ervoor gekozen om het fotomoment zoveel mogelijk aan het einde van de vakantie in te plannen.

UITLEG & TIJDSPLANNING.

Leiders:

 • Verzamelen om 18:00uur
 • Uitreiken nieuwe Argo-coachjas, teamtas en tenues.
 • Trek je lange zwarte Argo-trainingsbroek met AH-logo aan.

Jeugdspelers:

 • Verzamelen om 18:10uur om je om te kleden
 • Alle spelers dragen voetbalschoenen
 • We dragen géén scheenbeschermers
 • Iedere jeugdspeler krijgt een nieuw paar donkerblauwe kousen (alleen te gebruiken op wedstrijddagen)
 • Keepers nemen hun keepershandschoenen mee
 • Een big smile en cool köpkes!

Omkleedruimte per team:
Jeugdhome: JO17
Bestuurskamer: JO15
Lokaal 1: JO13 /JO12
Lokaal 2: JO11-1/JO11-2
Lokaal 3: JO8/JO9
Lokaal 4: JO7

Algemeen per team:

 • 18:10uur: ondanks een zorgvuldige voorbereiding kan het voorkomen dat broekjes/shirtjes/kousen niet passen. Kijk eerst je teamtas na of er nog passende maten aanwezig zijn. Broeken en shirts kunnen via de teamleider bij Jos Lemmens omgeruild worden. Kousen mogen spelers zelf bij Jos omruilen.
 • 18:30uur vertrekken teams JO7 t/m JO11 met auto’s naar de AH in Grevenbicht. Teams JO12 t/m JO17 vertrekken met de fiets naar de AH in Grevenbicht. Dit om verkeersopstoppinngen en gevaarlijke situaties te voorkomen. Verzoek aan de teamleiders: s.v.p. dit vervoer binnen jullie teams zelf organiseren, bij de groep JO7 t/m JO11 eventueel met rij-ouders.
 • 18:45uur parkeren bij de AH: fietsen kunnen vooraan nabij de fietsenstalling geparkeerd worden. Auto’s kunnen geparkeerd worden achter de heg van de parkeerplaats: zie plattegrond.
 • 19:00uur: fotomoment in het bijzijn van Frank Scheepers.
 • 19:25uur: gezamenlijke terugkeer richting het sportpark in Obbicht om ons om te kleden. De teamleiders zijn ervoor verantwoordelijk dat de tenues weer in de juiste teamtas terecht komen, zodat we een vliegende start kunnen maken tijdens het begin van de competitie op zaterdag 2 september. Houd zelf bij welke speler zijn nieuwe kousen ontvangen heeft.
 • 19:45uur: teamleiders nemen de tenues, teamtassen en coachjassen van hun eigen team mee naar huis. In elke teamtas zit een wasvoorschrift en een overzicht van de aanwezige tenues: aantallen en maten.

Om een geslaagde foto te kunnen maken zullen fotograaf Guido Hahnraths en een aantal vrijwilligers instructies geven waar leiders en spelers plaats zullen moeten nemen.

We rekenen op een maximale aanwezigheid, zodat we een mooi gebaar terug kunnen geven aan sponsor Albert Heijn Scheepers. Tot donderdag!

 Jeugdcommissie SV Argo