donderdag 12 oktober 2023

Rabobank op locatie ter overhandiging cheque ClubSupport

Rabobank op locatie ter overhandiging cheque ClubSupport

Afgelopen zondagmiddag 8 oktober hebben we Peter Frissen op onze sportaccommodatie mogen verwelkomen. Als afgevaardigde van Rabobank Zuid-Limburg West kwam Peter ons persoonlijk de opbrengst van de actie ‘Rabo ClubSupport’ overhandigen in de vorm van een cheque. Natuurlijk was dat een mooie extra taak voor Nathan Dassen, onze ‘Pupil van de week’, om de cheque voor penningmeester Wilbert Mulleners in ontvangst te nemen en daarmee de opbrengst voor S.V. Argo kenbaar te maken: 1.362,70 euro!

Dank jullie wel alle Argonauten, supporters, sympathisanten, familieleden en vrienden die een stem hebben uitgebracht aan S.V. Argo. Ons doel van de actie zal snel vervuld gaan worden: een partij nieuwe voetballen!

Wederom dank aan onze huisbankier Rabobank die verenigingen financieel ondersteunt met deze actie ‘Rabo ClubSupport’ en daarmee haar maatschappelijke betrokkenheid in de gemeenschap laat zien. Peter Frissen, nogmaals dank voor het persoonlijk bezoek, goed voor de club!