vrijdag 3 november 2023

Bakkerij Demandt verlengt contract shirtsponsor SV Argo 1

Bakkerij Demandt verlengt contract shirtsponsor SV Argo 1

Via dit bericht willen wij u meedelen dat wij zeer verheugd zijn om te kunnen vermelden dat de shirtsponsor van ons eerste team, Bakkerij Demandt, heeft aangegeven de komende 3 seizoenen als shirtsponsor te willen aanblijven op de tenues van ons vlaggenschip Argo 1.

Aangezien sponsoren ook voor onze vereniging zeer belangrijk zijn om de vereniging draaiend te houden zijn wij trots dat Bakkerij Demandt, in naam van John Demandt, zijn bedrijf de komende 3 jaren wil blijven verbinden aan ons eerste team.

Voor meer info over Bakkerij Demandt en het online bestellen van de lekkerste vlaaien kunt u terecht op www.bakkerijdemandt.nl

Namens het bestuur en de leden van SV Argo onze grote dank naar Bakkerij Demandt.