maandag 18 december 2023

S.V. Argo verlengt contract Youssef Marouani

S.V. Argo verlengt contract Youssef Marouani.

4e klasser SV Argo heeft het contract met haar huidige hoofdtrainer Youssef Marouani met 1 jaar verlengd. Zowel Bestuur, technische commissie, de voltallige spelersgroep alsmede de trainer gaven in onderlinge gesprekken aan tevreden te zijn over de huidige samenwerking. SV Argo bouwt aan een nieuw stabiel 1e elftal.
Onder leiding van Youssef Marouani hebben veel jonge spelers de kans gekregen én gegrepen. Alle geledingen rondom het 1e elftal zien de groei die deze jonge groep momenteel doormaakt en derhalve is een stukje continuïteit op trainersvlak gewenst.
De hoofdtrainer gaf aan dat hij graag met deze groep wilde “verder bouwen” en die mogelijkheid wil SV Argo hem graag geven.