zaterdag 4 mei 2024

Extra proeftraining op 27 mei voor JO12/JO13 van S.V. Argo!

De JO12/JO13 van S.V. Argo is op zoek naar nieuwe teamgenoten!
Wordt jij onze nieuwe teamgenoot komend seizoen bezoek onze proeftraining!

SV Argo timmert op allerlei fronten hard aan de weg, ook bij onze jeugdafdeling.

Zo hebben we op dit moment jeugdteams in veel leeftijdsklassen (JO7 t/m JO13, JO15 en JO17), draagt de gehele jeugdafdeling sinds dit seizoen nieuwe tenues, is meiden- en damesvoetbal een belangrijk onderdeel van de vereniging, nemen we deel aan toernooien, organiseren we jaarlijks een jeugdkamp, gaan professionals onze jeugdleiders trainen, maken we handig gebruik van trainingssoftware, werken we toe naar een gloednieuwe sportaccommodatie, enzovoorts.

Voor het nieuwe seizoen 2024-2025 zijn we op zoek naar nieuwe voetbaltalenten, specifiek voor de teams JO12 en JO13. Het huidige team JO12 (op half veld, 8-tegen-8) zal vanaf augustus de overstap maken naar JO13 (op groot veld, 11-tegen-11). De teams JO12 en JO13 trainen 2 keer per week. Deze groep spelers kijkt uit naar nieuwe teamgenoten.

We organiseren een extra proeftraining:

Maandag 27 mei 2024 van 18:30-19:45 uur

We hadden al twee proeftrainingen georganiseerd, maar vanwege slecht weer is 1 training niet door kunnen gaan. Dit is dus een nieuwe kans! Deelname is voor jongens/meisjes die geboren zijn tussen 2011, 2012 of 2013.

Tijdens deze proeftrainingen op het sportpark in Obbicht zullen de huidige trainers van team JO12 aanwezig zijn, bijgestaan door techniektrainer Fabio, die ook trainingen verzorgt bij betaald voetbal organisaties. Hierbij zullen spel-, techniek- en tactiekoefeningen aan bod komen.

Hebben wij jouw interesse kunnen wekken?

Meld je dan vrijblijvend aan via onderstaand formulier of

door een e-mail te sturen naar jeugdcommissie@svargo.nl of

neem contact op met bestuurslid Jeugdzaken Jeroen Drummen (06-15374618).

 
Aanmelden Proeftraining JO12-JO13