donderdag 16 mei 2024

Beleef het ZLF ... ook van een andere kant!

Beleef het ZLF ... ook van een andere kant!

Het Zuid-Limburgs Federatiefeest (ZLF) wordt dit jaar georganiseerd door Schutterij Eendracht Papenhoven-Grevenbicht. Het totale feestprogramma duurt van vrijdag 19 juli tot en met zondag 21 juli, en meteen daarna op zondag 28 juli wordt het 2e Bondsschuttersfeest gehouden. Het ZLF is na het OLS het grootste schuttersfeest in de beide Limburgen. Het is een fantastisch cultureel evenement dat je in onze woonkern Papenhoven-Grevenbicht met familie en vrienden kunt beleven. Doe dat vooral

Natuurlijk vergt dit alles een enorme inzet aan vrijwilligers. Als je graag helpt om dit grootse evenement te doen slagen, dan kun je op één of meerdere dagdelen de handen uit de mouwen steken. Als voetbalclub van Grevenbicht-Obbicht zien we graag dat vrijwilligers zich namens SV Argo inzetten om Schutterij Eendracht Papenhoven-Grevenbicht te helpen bij deze enorme klus. Kortom: Beleef het ZLF, ook eens aan de andere kant van het buffet (of natuurlijk bij een andere taak die jou schikt). Heel fijn als je dit op persoonlijke basis wilt doen, nog leuker om dit te doen met je teamleden, familie en/of vrienden! Aanmelden als vrijwilliger (minimum leeftijd: 16 jaar), met de keuze aan taken die je op bepaalde dagdelen wilt vervullen (maar graag op zondag 21 juli), doe je op de website –> ZLF2024.nl. Namens SV Argo: Dank je wel, goed dat we helpen!  

Wij wensen Schutterij Eendracht Papenhoven-Grevenbicht alvast een fantastisch ZLF 2024!

Bestuur en leden  Sportvereniging Argo