donderdag 17 september 2020

Fortuna-ballen voor S.V. Argo

SKYBOX 24 stelt Fortuna ballen beschikbaar aan S.V. Argo voor de pupil/mascotte van de week 

Skybox 24 onder leiding van Ron Salvino is een groep bedrijven, vrienden en kennissen die Fortuna Sittard steunen. Skybox 24 steunt verder ook verenigingen en is ook maatschappelijk zeer betrokken in de regio. 

Het meest bekend zijn ze in de regio geworden door de Fortuna ballen die de spelers van Fortuna Sittard na afloop van elke thuiswedstrijd het publiek inschieten. Helaas heeft ook Skybox 24 te maken gekregen met de Covid’19 maatregelen waardoor het niet mogelijk is om de Fortuna ballen het publiek in te schieten. Daarom stelt Skybox 24 voor iedere voetbalvereniging in de gemeente Sittard deze Fortuna ballen beschikbaar, de pupil/mascotte van het 1ste elftal van S.V. Argo krijgt dan ook een Fortuna bal cadeau, beschikbaar gesteld door Skybox 24 van Fortuna Sittard. 

S.V. Argo bedankt Ron Salvino & Skybox 24 voor het mogelijk maken van deze actie voor onze pupil/mascotte van de week. 

Voor meer informatie over Skybox24 ga je naar www.facebook.com/24Skybox