donderdag 9 september 2021

SV Argo bedankt Allround Car Service Wessels en Garage Vrencken

Het bestuur en de dames/heren van SV Argo VR1 bedankte afgelopen zondag haar sponsoren, Allround Car Service Wessels en Garage Vrencken, voor het sponseren van nieuwe traingspakken voor het betreffende team. Voorafgaand aan de wedstrijd van de SV Argo dames tegen VVS dames ontvingen beide sponsoren een woord van dank en werden de dames voorzien van een bosje bloemen. Onder het genot van een kopkoffie en een stukje vlaai namen beide sponsoren waar dat de nieuwe trainingspakken al direct haar vruchten afwierpen. Eindstand SV Argo VR1 - VVS VR1 9-1!!!!

Vanaf deze plek willen wij de sponsoren Allround Car Service Wessels en Garage Vrencken nogmaals van harte bedanken.

 

 

 

 

 

Linkerzijde van de foto de heer en mevrouw Vrencken, rechterzijde de heer en mevrouw Wessels.