vrijdag 10 mei 2024

In memoriam: Jo Props

In memoriam: Jo Props, erelid en voormalig terreinknecht

We hebben het trieste nieuws vernomen dat ons erelid Jo Props afgelopen maandag 6 mei op 85-jarige leeftijd is overleden. Als één van de vrijwilligers was Jo vaak op onze accommodatie te vinden om allerlei taken met toewijding uit te voeren. Met zijn vrouw Annie als onze voormalige overburen hield hij altijd een oogje in het zeil. Het uitzetten en kalken van de veldlijnen beschouwde Jo als zijn belangrijkste wekelijkse taak, dat deed hij altijd met militaire precisie en trots. Ook bij onze jaarlijkse Kerstwandeltocht was hij altijd een bezige bij: de routes blijven rondfietsen zodat onduidelijkheden en mogelijke problemen voor wandelaars voortijdig konden worden opgelost. Dit alles deed Jo nog altijd tot nog maar een jaar geleden! Kritisch als hij was kwam hij altijd met een aandachtspunt, hetgeen voortkwam uit zijn betrokkenheid bij de club die hij ook van andere leden verlangde. We zijn Jo zeer erkentelijk voor zijn jarenlange inzet en trouw lidmaatschap. We wensen Annie, John & Jozien, Mariska & Paul, Tessa, naaste familie en vrienden alle mogelijke sterkte toe.  

Bestuur en leden 
Sportvereniging Argo  

De afscheidsdienst voor Jo vindt plaats op zaterdag 11 mei om 14:30 uur in de aula van Crematorium Peusen te Echt.