Organisatie

Organisatie

  • Alle
  • Bestuur
  • PR & Sponsoring
  • Technisch Kader
  • Jeugdcommissie
  • Wedstrijdsecretariaat
  • Vrijwilligers
  • Website & Social Media
  • Vacature

    Voorzitter
  • Wil Conjour

    Secretaris & Wedstrijdsecretariaat
  • Wilbert Mulleners

    Penningmeester
  • Jeroen Drummen

    Jeugdzaken
  • Ger van der Wijst

    Voetbaltechnische zaken
  • Giel Hendriks

    PR, Communicatie & Sponsoring
  • Giel Hendriks

    PR, Communicatie & Sponsoring
  • Youssef Marouani

    Hoofdtrainer Argo 1 Heren
  • Maud Meekels

    Secretaris & Wedstrijdsecretariaat
  • Jos Lemmens

    Accommodatie-/kledingbeheer
  • Erlo Harten

    Verzorger 1ste elftal selectie
  • Sylvio de Bruyn

    Teamleider Argo 2
  • Roger Hansen

    Teamleider Argo 2
  • Stefan Korsten

    Teamleider Argo 3
  • Wouter Lemmens

    Teamleider Argo 3
  • Rob Broekhoven

    Hoofdtrainer Argo VR
  • Paul Meekels

    Trainer lagere elftallen
  • Ger Houben

    Keeperstrainer Senioren
  • Piet Scheepers

    Penningmeester jeugdcommissie
  • Nancy Schaeken

    Wedstrijdsecretaris jeugd
  • Maurice Fliescher

    Jeugdcoördinator JO7/JO9 (pupillen)
  • Roger Cox

    Jeugdcoördinator JO11/JO12
  • Rob Coenen

    Jeugdafdeling Club & Organisatie
  • Mark Hermans

    Planning trainingen/(jeugd)wedstrijden
  • Jeroen Drummen

    Jeugdcoördinator JO13/JO15/JO17
  • Hen Driessen

    Groene Brigade/Supporters Vereniging
  • Jo Perebooms

    Supporters Vereniging
  • Jack Smeets

    Supporters Vereniging
  • Henk Kitzen

    Groene Brigade
  • Gerrie van Wegberg

    Groene Brigade
  • Frans Stelten

    Groene Brigade
  • Jo Vossen

    Groene Brigade
  • Roger Hansen

    PR & Sponsoring Heren1, lagere elftallen en 35+
  • Daniella van Hout

    PR & Sponsoring Dames en Jeugdafdeling
  • Richard Coenen

    Website
  • Laurie Savelkoul

    Social Media
  • Roger Hansen

    Teamleider 35+ 1
  • Ger Houben

    Teamleider 35+ 1
  • Wouter Lemmens

    Teamleider 35+ 2
  • Jeroen Drummen

    Teamleider 35+ 2
  • Tom Kitzen

    Kantine/activiteiten
  • Agnes Cox

    Kantine/activiteiten
  • Dominique Savelkoul

    Activiteitencommissie
  • Daisy Janssen

    Lief&Leed/Pupil v.d. week & Kleutervoetbal
  • Joyce Kuepers

    Vertrouwenspersoon
  • Maud Meekels

    Wedstrijdsecretaris Senioren
  • Casper Vossen

    PR & Sponsoring Administratie en Facturatie
  • Vincent Vossen

    PR & Sponsoring Administratie en Facturatie
  • Stefan Korsten

    PR & Sponsoring Club van 50
  • Marc Coenen

    Bordsponsoring en Fysieke uitingen